Aller au contenu

Rehabilitant Doradził Mi Najlepsze Ćwiczenie Na Rozluźnienie Kręgosłupa Szyjnego: Robię To Codziennie I Nie Wiem Co To Ból!

  Jeśli codziennie boli Cię odcinek szyjny kręgosłupa, na pewno szukasz dobrych rozwiązań, aby się go pozbyć. Jednak jeśli nie czujesz poprawy nawet po masażu czy lekach, mamy dla Ciebie proste rozwiązanie, które warto wypróbować.

  Ból odcinka szyjnego kręgosłupa występuje głównie z powodu sztywności mięśni szyi. Kręgosłup szyjny jest praktycznie nieustannie obciążony, a sztywne mięśnie mogą uniemożliwić nawet podstawowy ruch. Aby ból nie stał się przewlekły, konieczne jest jak najszybsze rozwiązanie tych problemów.

  Jedną z przyczyn sztywności mięśni może być brak ruchu i aktywności fizycznej, a także nieprawidłowa postawa ciała. Właściwe ćwiczenie są idealnym rozwiązaniem do złagodzenia bólu Zestaw prostych ruchów, które pomogą Ci poczuć się lepiej. Jeśli ból nie ustąpi, wskazuje to na poważniejszy problem, dlatego zalecane jest skorzystanie z profesjonalnej pomocy.

  Ból po długim siedzeniu, prowadzeniu samochodu lub spaniu?

  Powinieneś wiedzieć, że ból pleców dotyka nawet do 80% populacji i ten stan jest bardzo powiązany z naszym trybem życia. Siedząc przy komputerze, patrząc na telefon komórkowy lub długo podróżując narażasz swój kręgosłup na wiele niedogodności .

  Wszystko to składa się na te niepochlebne statystyki. Na szczęście istnieje proste rozwiązanie!

  Te ćwiczenie może zdziałać cuda

  Te proste ćwiczenie pomoże rozciągnąć mięśnie odcinka szyjnego, dzięki czemu szybko zmniejsza się napięcie i łagodzi ból.

  Podstawowa zasada ćwiczeń

  Główną i najważniejszą zasadą jest początkowa postawa ciała. Stań lub wygodnie usiądź, teraz spróbuj zachować „swoje uszy jak najdalej od swoich ramionach, jak to możliwe

  Postaraj się wyciągnąć szyję tak bardzo, jak to możliwe, podnieś głowę i opuść ramiona.

  Krótka instrukcja wideo.